ZESTAW SIŁOWNIKÓW King Gates JET

ZBS-01-K

Nowy produkt

Zestaw do automatyzacji bram skrzydłowych o szerokości wjazdu do 6 m i ciężarze jednego skrzydła do 600 kg. Siłowniki w eleganckiej, aluminiowej obudowie z przekładnią zaprojektowaną z naciskiem na trwałość. Radioodbiornik wbudowany w centralę sterującą.

ZAMÓW Z MONTAŻEM

Więcej szczegółów

W MAGAZYNIE

2 712,15 zł brutto

Opis

Ciężar maksymalny skrzydła (kg)600
Długość maksymalna skrzydła bramy (m)3
Zasilanie/Zasilanie silnika (V)230
Moc znamionowa pobierana przez silnik (W)200
Temperatura pracy °Cod -20 do +55
Dodatkowe akcesoria2 fotokomórki Viky30; pilot 4-kanałowy Stylo 4k;
Waga siłownika (kg)2x8kg

Więcej informacji

Zestaw zawiera:

  • 2 siłowniki Jet 230V skrzydło max. 3m/600kg
  • centrala sterująca Star 2230 Box z wbudowanym radioodbiornikiem
  • pilot 4-kanałowy Stylo 4K
  • zestaw fotokomórek Viky 30

Dzięki odpinanym połączeniom instalacja i konserwacja jest łatwa i szybka. Kondensator jest wbudowany w siłownik, zaś regulowane ograniczniki krańcowe pozwalają na szybkie ustawienie położeń krańcowych bramy.

Sercem napędu Jet jest mechaniczna przekładnia, zaprojektowana ze szczególnym naciskiem na jak największą trwałość. Wszystkie elementy obrotowe posiadają łożyska kulkowe, skutecznie eliminujące hałas i tarcia. Zastosowanie stali i brązu zapewnia trwałość i niezawodność nawet w ciężkich warunkach.

Dźwignia ręcznego wysprzęglania wykonana jest z aluminiowego odlewu oraz posiada indywidualny klucz wraz z osłoną zamka wykonaną z ABS. Znajduje się ona w górnej części korpusu siłownika, dzięki czemu możliwe jest szybkie i praktyczne jej wykorzystanie przy minimalnym wysiłku w przypadku braku zasilania.

Idealnie wpisuje się w otoczenie każdej bramy. Dzięki eleganckiej aluminiowej obudowie, napęd Jet jest przykładem oryginalnej włoskiej stylistyki.

Produkty powiązane