Akcesoria

Akcesoria do bram, szlabanów i automatyki.

Akcesoria Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Centrale sterujące

  Centrale sterujące są jednym z najważniejszych elementów automatyki do bram i rolet. Pełnią rolę dowodzenia całym systemem. Posiadają wiele przydatnych funkcji, które umożliwiają dopasowanie ich do własnych potrzeb i łączenie w jeden organ. Dzięki centrali sterującej możliwe jest płynne działanie bramy oraz zapamiętanie jak brama ma się otwierać, kiedy zwalniać i przyśpieszać. Urządzenie umożliwia również zastosowanie funkcji furtki. Jednym słowem przekazuje Twoje oczekiwania do realizacji i dba o ich prawidłowe wykonanie.

 • Fotokomórki

  Fotokomórki stanowią dodatkowe zabezpieczenie bramy automatycznej. Są to urządzenia dzięki którym brama "widzi" czy praca bramy nie stwarza zagrożenia. Jeżeli coś lub ktoś znajdzie się w polu widzenia fotokomórek, brama natychmiast zatrzymuje się i wraca do pozycji otwartej. Fotokomórki stosuje się parami.

 • Lampy sygnalizacyjne

  Lampy sygnalizacyjne to element stosowany jako dodatkowe zabezpieczenie bram wyposażonych w automatykę. W chwili, gdy brama zaczyna pracować, lampa zaczyna migać i w ten sposób sygnalizuje użytkownikowi ruch bramy. Niewątpliwą zaletą lamp sygnalizacyjnych Nice jest ich wielofunkcyjność. Oprócz funkcji ostrzegawczej mogą także – niezależnie od pracy siłownika – oświetlać podjazd. Zamontowanie anteny sprawi, że sterowanie automatyką będzie możliwe ze znaczenie większej odległości. Ponadto lampy charakteryzują się ciekawym wzornictwem i prostotą instalacji.

 • Piloty
 • Radioodbiorniki

  Radioodbiorniki Nice cechuje wysoka niezawodność oraz solidność wykonania. Urządzenia mogą pracować w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych, a ich instalacja jest prosta nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Dzięki temu brama wjazdowa, markiza czy szlaban mogą funkcjonować bezproblemowo i zapewniają oczekiwany komfort użytkownikowi. Zadaniem odbiornika jest zamiana informacji zawartej w falach radiowych na napięcie elektryczne. Dzięki temu osiągamy efekt w postaci automatycznego otwarcia naszego urządzenia po naciśnięciu odpowiedniego przycisku na pilocie.

  Szybki czas reakcji i błyskawiczny odbiór sygnału przez radioodbiornik gwarantują komfortowe warunki użytkowania bramy czy markizy. Oryginalny design pozwala również na eksponowanie wybranych modeli radioodbiorników w widocznych miejscach. Radioodbiorniki Nice dzieli się na wewnętrzne i uniwersalne.

 • Listwy zębate

  Wykonane z najwyższej jakości materiałów listwy zębate to niezbędny element montażu automatyki do bram przesuwnych. Listwa zębata przenosi całą siłę wygenerowaną przez siłownik na bramę. W ofercie Nice dostępne są listwy metalowe, przeznaczone do napędów o większej sile, a także listwy nylonowe, wytrzymałe, jednocześnie generujące mniejszy hałas podczas ruchu bramy. 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji